Ви тут: Головна Главная Главная "Вікторія: трагедія пустоти" – у прямому ефірі UA: ОДЕСА відбудеться спецефір "Теми дня"

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

"Вікторія: трагедія пустоти" – у прямому ефірі UA: ОДЕСА відбудеться спецефір "Теми дня"

14 вересня о 19:20 на UA: ОДЕСА у прямому ефірі "Теми дня" відбудеться спецефір: Рік після пожежі в дитячому таборі "Вікторія".

Рік тому, в Одесі в ніч на 16 вересня в дитячому таборі "Вікторія" відбулася трагедія - внаслідок пожежі загинуло троє дітей. До сих пір офіційне слідство не може відповісти на питання щодо пожежі. Як триває розслідування трагедії? Чи всі винні опинилися на лаві підсудних? Ці та інші питання обговорюватимемо з гостею студії - журналісткою, авторкою фільму-розслідування "Вікторія: трагедія пустоти" Євгенією Моторевською.

Одразу після програми "Тема дня", о 19:50 дивіться показ фільму-розслідування "Вікторія: трагедія пустоти".

Пряму трансляцію спецефіру дивіться на нашій сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/SuspilneOdesa/ та слухайте нас у прямому ефірі на радіо у зручний для себе спосіб: на приймачах -- 70,52 МГц; Болград - 105,7 ФМ; Подільськ - 103,6 ФМ; Рені -105,9; Тарутине - 99,2 ФМ, он-лайн: www.oodtrk.od.ua/radiofm або у додатку TuneIn. 

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 164 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна Главная Главная "Вікторія: трагедія пустоти" – у прямому ефірі UA: ОДЕСА відбудеться спецефір "Теми дня"