Ви тут: Головна Главная Главная UA: ОДЕСА стала інформаційним партнером IV Міжнародного літературного фестивалю в Одесі

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

UA: ОДЕСА стала інформаційним партнером IV Міжнародного літературного фестивалю в Одесі

З 25 по 30 вересня в Одесі проходитиме IV Міжнародний літературний фестиваль, мета якого підкреслити культурний вплив Одеси, полікультурність цього міста та сприяти зміцненню зв’язків між Одесою та іншими культурними метрополіями Європи і світу. Відкриття фестивалю відбуватиметься на Потьомкінських сходах 25 вересня о 16:30.

У фестивалі братимуть участь понад трьох десятків відомих авторів з України, Росії, Румунії, Болгарії, Грузії, Туреччини, Німеччини, Швейцарії, Норвегії, Франції, Канади, США, Мексики та Індії. Серед авторів, які представлятимуть Україну – Оксана Забужко, Сергій Жадан, Борис Херсонський, Сергій Осока та ін.

«Вчетверте відбуватиметься Міжнародний літературний фестиваль в Одесі. Фестиваль відвідають 39 письменників з 14 країн світу. Мета – познайомити мешканців Одеси з українською та світовою літературою. Повернути Одесі славу літературного центру на Чорному узбережжі та налагодити зв’язки між письменниками різних країн. Особливість фестивалю – літературний концерт під відкритим небом на Потьомкінських сходах за участі Памели та Вольфа Бірманн, бардів з Німеччини, а також українського панк-гурту «Жадан і собаки». Під час концерту будуть зачитані переклади швейцарського поета Педро Ленца, видані в Україні під назвою «Мій друг — машиніст крана». Читання для дітей – ще одна особливість фестивалю, проходитимуть з 26 по 28 вересня. А 29 вересня присвячено Міжнародному дню перекладача і Дню пам'яті Ієроніма. Буде спеціальна зустріч перекладачів і письменників, присвячена художньому перекладу», - розповів координатор IV Міжнародного літературного фестивалю Максим Мельник.

Організатори прагнуть до інтеграції МЛО у вже наявні регіональні літературні співтовариства, у тому числі фестивалі у Львові, Чернівцях та Яссах (Румунія) і Київський Книжковий Арсенал, та до міжнародної кооперації з іншими міжнародними літературними фестивалями в рамках Word Alliance.

Детальніше з програмою можна ознайомитися на офіційному сайті фестивалю.

 

 

 

 

 

 

 

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 148 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна Главная Главная UA: ОДЕСА стала інформаційним партнером IV Міжнародного літературного фестивалю в Одесі