Ви тут: Головна Проекти радіо Радіо Творча група інформаційно-аналітичних і художньо-просвітницьких програм

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Творча група інформаційно-аналітичних і художньо-просвітницьких програм

Забезпечує тематичне наповнення свого аудіопродукту на каналі УР-1, що відповідає інформаційним запитам жителів регіону й обласного центру щодо присутності в ефірі соціально значимої, конструктивної інформації, просвітницьких, культурно-мистецьких, дитячих передач. Майстерність журналістських кадрів та фахівців із звукозабезпечення було неодноразово відзначено на всеукраїнських конкурсах "Калинові острови", "Перемогли разом" та інших.
З огляду на реалізацію політики держави в мовній царині дирекція радіопрограм виготовляє інформаційну продукцію державною мовою, а також мовами етнічних меншин, що проживають на теренах Одещини – молдовською, болгарською, гагаузькою.

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 109 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна Проекти радіо Радіо Творча група інформаційно-аналітичних і художньо-просвітницьких програм