Ви тут: Головна Главная Главная Одеську філію Суспільного з робочим візитом відвідали колеги з Українського радіо

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Одеську філію Суспільного з робочим візитом відвідали колеги з Українського радіо

Минулого тижня з робочим візитом Одеську філію Суспільного відвідали шеф-редактор Першого каналу Українського радіо Юрій Табаченко та автор і ведучий програми «Український вимір» на Першому каналі Українського радіо Роман Коляда.

Під час зустрічі Юрій Табаченко розповів одеським колегам про формат мовлення найбільшої української інформаційної радіостанції, про формування контенту та налагодження роботи журналістського колективу. Своєю чергою, Роман Коляда поділився досвідом роботи з висвітлення тем суспільно-політичного та соціально-економічного напрямків. Прослухавши передачі Одеського обласного радіо, київські колеги дали низку корисних порад стосовно підготовки й наповнення ефірів.

Окрім цього, менеджер Одеської філії Олег Небольсін поцікавився у гостей перспективами отримання FM-частот. Київські колеги відповіли, що складна ситуація не тільки в Одесі, а такожу Харкові та Івано-Франківську, але в тих міст є певні шанси отримати FM-частоти цього року, а от з Одесою поки ситуація складніша.

«Зустріч виявилась безумовно цікавою, тому що досвід колег і керівників Українського радіо допоможе колективу Одеського обласного радіо більш якісно готувати радійний контент»,– зазначила керівниця групи радіо Ірина Божко.

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 126 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна Главная Главная Одеську філію Суспільного з робочим візитом відвідали колеги з Українського радіо