Ви тут: Головна Главная Главная У грудневому випуску #Звіти_наживо про звіт міського голови Одеси за 2018 рік

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

У грудневому випуску #Звіти_наживо про звіт міського голови Одеси за 2018 рік

21 грудня, о 19:20 у прямому ефірі телеканалу «UA: ОДЕСА»  відбудеться фінальний випуск #Звіти_наживо у 2018 році, присвячений звітуванню міських голів, їхніх заступників та керівників обласних рад. Одеський міський голова Геннадій Труханов відмовився від участі в програмі, тож в ефірі прийматимуть участь одеські журналісти.

Протягом 52 хвилин ведучий та гості студії обговорюватимуть звіт міського голови Одеси за 2018 рік.

Команда Суспільного за участі Громадського руху ЧЕСНО з гостями студії обговорюватимуть питання, що стосуватимуться основних проблем міста, зокрема, транспортних викликів, містовпорядкування, забудов, екологічних проблем, утилізації сміття, результатів децентралізації, можливостей розвитку міста, закладених у бюджет тощо. Окремо обговорять рівень виконання місцевою владою своїх обіцянок на 2018 рік та реалістичність планів на 2019 рік.

Поставити своє запитання можна завчасно у соціальній мережі Facebook за хештегом #про_мера_без_мерата протягом прямого ефіру за телефоном студії телеканалу «UA: ОДЕСА»: (0482) 638-638 (вартість дзвінків згідно з тарифом вашого оператора).

Пряму трансляцію #Звіти_наживо дивіться на нашій сторінці у Facebook та слухайте наш прямий ефір на UA: Українське радіо. Одеса.

Команда UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та Громадський рух ЧЕСНО продовжують всеукраїнський проект #Звіти_наживо, покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ. Наступний випуск #Звітів_наживо відбудеться в перші місяці 2019 року. Слідкуйте за анонсами!

 

 

 

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 90 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна Главная Главная У грудневому випуску #Звіти_наживо про звіт міського голови Одеси за 2018 рік