Ви тут: Головна Главная Главная Микола Скорик виключений з Партії Регіонів

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Микола Скорик виключений з Партії Регіонів

Екс-голова Одеської облдержадміністрації Микола Скорик звільнений з посади голови Одеської обласної організації Партії регіонів і виключений з Партії Регіонів. Таке рішення було прийнято на партійному з'їзді в Києві, з формулюванням - "за заподіяння шкоди репутації партії". Новим керівником обласної партійної організації призначений Микола Пундик.

 

Причиною звільнення Миколи Скорика послужив його різкий виступ на з'їзді, де він заявив про свою відмову підтримувати кандидатуру Михайла Добкіна, висунутого партією як кандидата в Президенти, бо бачить на цій посаді зовсім іншу людини — самовисуванця Сергія Тігіпка.

 

Микола Скорик, екс-голова обласної організації Партії Регіонів:

Вважаю, що вчинив правильно. Я не тікав з партії, коли було складно, я пройшов разом з колективом складні для партії, влади часи і не сидів у кріслі, коли все було добре. А от для себе подумав — ось завтра я йду агітувати за Добкіна... Коротше. Я собі цього уявити не зміг“.

 

5 квітня в Одесі відбулися збори партійного активу області. Сказати, що на місцях новина про усунення Миколи Скорика була сприйнята вкрай негативно — не сказати нічого.

 

Дмітрій Пеструєв, депутат міської ради від Партії Регіонів:

За що? За те, що людина висловила свою думку? Виходить, що в партії регіонів може бути тільки двідумки — думка, не побоюся цього слова, «акціонерів» і неправільна”.

 

На знак протесту, про своє рішення залишити лави Партії Регіонів заявили лідер обласної організації ПР Віктор Волков та голова обласної ради Микола Тіндюк.

 

Микола Тіндюк, голова обласної ради:

Я можу з жалем констатувати, що рішення з'їзду якраз спрямоване на розкол партії в силу яких то особистих інтересів. При тому складі політради, я не вірю у відродження нашої партії на тих демократичних принципах, які закладалися при її підставі. У зв'язку з цим я заявляю про свій вихід з партії регіонів”.

 

Члени Одеської обласної організації Партії регіонів прийняли звернення про необхідність проведення позачергового партійного з'їзду. «За» проголосувала переважна більшість учасників зборів. Утрималися лише троє, в тому числі і новопризначений глава облорганізації ПР Микола Пундик.

 

Микола Пундик, керівник обласної орагнізації Партії Регіонів:

Ні я і не партія регіонів ініціатор цього зібрання. Це позиція кожної людини. Я цю позицію висловив. Я залишаюся в партії регіонів, залишаюся вірним статутом партії. Рішенням партії - от і все”.

 

Серед тих, хто постраждав за власну думку і теж виявився зміщений від займаних партійних посад — керівники ще 6 регіональних організацій, в тому числі і Київської. Сам же Микола Скорик має намір зайнятися «штабною роботою» - передвиборною агітацією за кандидатуру Сергія Тігіпка.

Олена Фоміч, Владислава Приходько

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 156 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна Главная Главная Микола Скорик виключений з Партії Регіонів