Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

"Тема дня". Зсуви грунту в Одеській області

Електронна адреса Друк

Сьогодні у "Темі дня" говоримо про загрозу зсувів в Одеській області. Чим небезпечне це явище та як запобігти зсувам грунту? Про це поспілкуємось з доктором технічних наук, сейсмологом Костянтином Єгуповим.

 

"Тема дня". Нетверезі водії: посилення відповідальності чи перевиховання?

Електронна адреса Друк

4 липня Верховна Рада прийняла у першому читанні законопроект, яким передбачається посилення кримінальної відповідальності за скоєння аварії у нетверезому стані. Чи призведуть такі дії до зменшення водіїв напідпитку? Як наразі борються з алкоголем на дорогах? Розбираємось в "Темі дня".

 

"Тема дня". Пожежа у таборі "Вікторія": новий відповідач та позовні вимоги

Електронна адреса Друк

Пожежа у таборі "Вікторія". Про нові позовні вимоги та Одеські міську раду долучену в якості відповідача до судового процесу сьогодні в "Темі дня". В студії - адвокат потерпілих Микола Стоянов та представник батьківського комітету Анатолій Гарасимчук.

 

"Тема дня". Доступність транспорту в Одесі для людей з інвалідністю

Електронна адреса Друк

Чи може сьогодні людина з інвалідністю добратися у будь-який куточок міста? Який транспорт більш доступний? Чи існують спеціальні таксі для неповносправних? Про це і не лише в "Темі дня". В студії - голова ГО "Рівноправне суспільство" Максим Кириллов.

"Тема дня". Що буде з ринком "Книжка" в Одесі?

Електронна адреса Друк

Прокуратура Одеської області вимагає знести ринок "Книжка", розташований на ділянці Олександрівського проспекту. Як заявляють співробітники прокуратури, ця ділянка - є зеленою територією, на якій не можуть розміщуватись павільйони. Чи знесуть книжковий ринок? Як діятимуть підприємці? Чи можливий компроміс? Куди можуть перенести "Книжку"? Сьогодні в "Темі дня". В студії - голова ГО "Рада підприємців Одеси" Інна Кравчук.

"Тема дня". Напад на активістів: правова перспектива справ

Електронна адреса Друк

Місяць тому невідомі напали на лідера одеського "Автомайдану" Віталій Устименко. Вони нанесли йому ножові поранення. Також в травні було скоєно напад на Сергій Стерненко. Сьогодні в ефірі "Теми дня" обговоримо проблеми нападів на представників громадських організацій, згадаємо найгучніші випадки побиття та з'ясуємо, на якому етапі знаходяться розслідування. В студії - адвокатка, член ради адвокатів Одеської області Катерина Кармазіна.

 

"Тема дня". Аварія на залізниці в Одеській області

Електронна адреса Друк

3 липня в Одеській області з рейок зійшов потяг. В результаті 20 пасажирських поїздів змінили маршрути та час прибуття. Що трапилось та хто гарантує безпеку на залізничному транспорті? Як пасажирам захистити свої права?

 

"Тема дня". Будівництво велодоріжок в Одесі

Електронна адреса Друк

Як рухається будівництво велосипедних шляхів в Одесі? Чи вдасться зробити Одесу веломістом? Про стан і перспективи велосипедної інфраструктури сьогодні в "Темі дня" говоримо з головою ГО "ВелоВектор" Олександр Прохоров.

 

"Тема дня". Стан ВМС України

Електронна адреса Друк

1 липня в Одесі, Ізмаїлі та Южному пройшли святкові заходи з нагоди Дня Військово-Морських Сил ЗС України. Про кадрові призначення, передачу нових катерів та бойову спроможність морських сил сьогодні в "Темі дня" говоримо з Ігорем Руляком.

"Тема дня". Захист прав ромів: ситуація в Одеській області

Електронна адреса Друк

Як рухається справа Лощинівки? Чи можуть напади на табори ромів відбутись в Одеській області? Що влада робить для інтеграції представників ромської національної меншини в регіоні? Сьогодні в "Темі дня". В студії - правозахисник Володимир Кондур.

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 119 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна