Ви тут: Головна НАШИ НОВОСТИ НАШИ НОВОСТИ Громадянська панахида пройшла в будівлі обласної ради за загиблим депутатом В'ячеславом Маркіним

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Громадянська панахида пройшла в будівлі обласної ради за загиблим депутатом В'ячеславом Маркіним

Громадянська панахида пройшла в будівлі обласної ради на Канатній, 83. Панахида відбулася за загиблим 3 травня депутатом обласної ради В'ячеславом Маркіним. Попрощатися з ним прийшли рідні, знайомі, депутати обласної ради та звичайні одесити. Ідеї, яких дотримувався Маркін, були проросійського напрямку. Він активно підтримував і агітував всі дії нинішньої Російської влади. В'ячеслав Маркін помер в лікарні після важких травм, отриманих під час подій в будинку профспілок 2 травня. Окрім нього там також загинули ще близько чотирьох десятків людей.

На похороні в Одесі було досить неспокійно. Губернатора не пустили на церемонію прощання з жертвою трагедії 2 травня. Спроба Володимира Немировського з'явитися на панахиді викликала гнів одеситів.

С. Козачинський

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 127 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна НАШИ НОВОСТИ НАШИ НОВОСТИ Громадянська панахида пройшла в будівлі обласної ради за загиблим депутатом В'ячеславом Маркіним