Ви тут: Головна НАШИ НОВОСТИ НАШИ НОВОСТИ Поранені військові із АТО в Одеському шпиталі

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Поранені військові із АТО в Одеському шпиталі

Сім десятків українських військових, які були поранені в ході проведення Антитерористичної операції, зараз проходять лікування в одеському військовому шпиталі південного регіону. Більшість з постраждалих зараз знаходяться у задовільному стані. Лише у двох він важкий. Втім місцеві медики обіцяють поставити всіх поранених на ноги. Вже понад місяць медики одеського військового шпиталю лікують українських військових, яких було поранено під час проведення антитерористичної операції на сході України. За цей час вони допомогли понад сотні постраждалим. Медики кажуть, у більшості поранених одні й ті ж самі симптоми.

 

Юрій Сахно, полковник, начальник медичної служби військово-медичного клінічного центру південного регіону:

Маленькая у нас статистика: преобладают у нас минно-взрывные, осколочные ранения, пулевые ранения нижних конечностей. То, что не защищено бронежилетами. Имеются и черепно мозговые травмы.

 

Зараз у шпиталі знаходяться понад сімдесят поранених, які постраждали під час антитерористичної операції. Майже всі вони у задовільному стані. Лише у двох він важкий. Втім у медиків руки не опускаються. Допомагає в цьому їм особистий досвід.

 

Михайло Каштальян, головний хірург медичного клінічного центру південного регіону:

У нас достаточно подготовленный и опытный персонал. Все наши врачи, как правило прошли боевые конфликты, начиная от Афганистана и заканчивая мелкими конфликтами.

 

Всеволод Пабенко також лікар. Під час бойових дій на Донбасі він надавав медичну допомогу десяткам українським військовим. Але в один момент і сам опинився серед тих, кому ця допомога стало необхідною.

 

Всеволод Пабенко, постраждалий:

Ранение я получил в Донецкой области, село Марииновка — это на границе с РФ — во время минометного обстрела. Мина взрывная. Травма — осколком зацепило с ушибом и кровоизлияние в мозг.

 

А десантник із 79 аеромобільної бригади Роман Кідон разом із колоною потрапив під обстріл терористів у селі Сніжне. Військових атакували водночас з трьох сторін. Під час бою один із снайперів влучив хлопцю у коліно.

 

Роман Кідон:

Бій тривав дві години. Допомогли “вертушки”, вони прилетіли обстріляли ворога. Десь через дві години вертольоти нас забрали і відвезли до шпиталю, де нам надалі першу допомогу”.

 

Медики кажуть, що після одужання, більшість військових збираються повернутися знов на Донбас, аби звільнити його від терористів.

 

Сергій Козачинський, Дмитро Боровецький

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 120 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна НАШИ НОВОСТИ НАШИ НОВОСТИ Поранені військові із АТО в Одеському шпиталі