Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Конкурс ADAMI 2016 вже приймає заявки!

Це конкурс для творців фільмів, журналістів, мовників з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України. Ми шукаємо відеоматеріали, що висвітлюють етнічне, релігійне та культурне розмаїття свого регіону.

ADAMI присудить шість нагород у таких номінаціях: «Нехудожні & Документальні відео»; «Художні & Розважальні відео»; «Новини & Нехудожні короткометражки»; «Юний ADAMI»; «Веб-сайти»; «Онлайн відео».

Конкурс дає прекрасну можливість заявити про себе, познайомитися з іншими майстрами медіа та налагодити співпрацю з нашими партнерами, серед яких – Європейська мовна спілка, Deutsche Welle Akademie.

Призи ADAMI включають фінансову винагороду. Номінанти будуть запрошені на церемонію нагородження ADAMI у Києві.

Більше інформації про ADAMI та про те, як подати заявку, — на сайті adamimediaprize.eu.

Заявку необхідно подати до 10 жовтня 2016 р.

За фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ та ініціативи Forschungsgruppe Modellprojekte e.V. – Babostr.3 69469 м. Вайнгайм, Німеччина.

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 89 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна