Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Замість восьмидесяти кілометрів траси Одеса-Рені, відремонтують лише 56. Грошей катастрофічно не вистачає.

Частина плану з ремонтних робіт на трасі Одеса-Рені вже виконано. Відремонтовано всього майже 17 км дороги  – це 1/17 частини всієї траси. 

 У сумі відремонтують лише 56 кілометрів траси, хоча це все одно менше запланованих 80-ти. В даний момент не вистачає коштів  через недофінансування за рахунок надходжень від одеської митниці, яка, у підсумку, відмовилася давати на ремонт гроші. План обчислення на митниці занадто великий, тому  на дорогу грошей просто не вистачає.

Як запевняє голова служби автомобільних доріг Олег Варивода, від одеської митниці очікували близько 500 млн. гривень, а отримали всього 92 млн.

Зараз служба шукає альтернативне фінансування. На даний момент  гроші поступають з фонду регіонального розвитку – це 134 млн. гривень, а також з кредиту від УКРАВТОДОРА – 332 млн.

Чи підуть всі ці гроші саме на ремонт – стовідсоткових гарантій поки нема.  Але при цьому, прем*єр міністр України  Володимир Гройсман, запевняв, що вже цієї осені на трасі будуть проводити ретельні перевірки незалежних аудиторів. Вони будуть слідкувати за якістю роботи та за тим, куди та яким чином розподіляються кошти. Кожен бажаючий зможе дістатися до звітністі на сайті служби автодоріг.

Зараз готується майданчик неподалік від селища Монаші – на 84 – ому – 97-му кілометрах. Заощаджують, як можуть. Для цього використовують технологію - холодний ресайклінг.  ( це зміцнення грунтів, кам'яних матеріалів і асфальтового грануляту, в результаті дроблення асфальтобетонного брухту, шляхом попереднього фрезерування і змішування на дорозі.)

Робочі запевняють, що за допомогою цієї технології асфальт прослужить  досить довго. Ще один плюс – перекривати рух для автомобілів при цьому підході до ремонту автошляху немає необхідності. 

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 67 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна