Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

В Одесі пройшов фестиваль піщаних скульптур

Середньовічний палац, Сфінкс, казковий будиночок, Сіднейська опера з чудернацькими Крекеном та споруда, що об'єднує відразу п'ять пам'яток Одеси - Воронцовський маяк, колонаду, будівлю біржі і якір. Все – з піску, висота кожного творіння від метра до півтора. В Одесі пройшов перший фестивалю скульптур з піску OdessaSandFest.

Пісок для змагань привезли спеціально з кар'єру. Усього – понад 5 тон. За головний приз змагалися 5 команд. Над створенням своїх робіт вони працювали протягом шести годин. З інструментів - шпатель і спеціальна тонка пружна лопаточка. Говорять, що працювати було непросто, але цікаво. Всі команди отримали призи і подарунки. А переможцем стала робота з одеських пам’яток. Її автор – Анатолій Кірієнко, відомий в місті як сніговий скульптор. Приз глядацьких симпатій отримав Сфінкс. Організатори сподіваються що OdessaSandFest стане щорічним.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 125 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна