Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Одеські митники виявили майже мільйон контрафактних молдовських акцизних марок

Одеські митники посту «Чорноморський» виявили підробні акцизні марки до тютюнових виробів Республіки Молдова, повідомляють у прес-службі Головного управління ДФС  в Одеській області.

Підозрілий вантаж українські службовці виявили під час проведення прикордонно-митного контролю вантажівки з причепом, яка прибула поромом з Туреччини для подальшого транзиту до Білорусі.

Турецький водій надав документи, які свідчили, що він перевозить трикотажне полотно та шнур, фарбник, шкарпетки тощо. Та під час сканування автівки митники помітили на моніторі сторонні предмети під обшивкою кабіни, під матрацом спального місця та в ящику для інструментів, який знаходився збоку від кабіни водія. В результаті були виявлені папірці, схожі на марки акцизного податку для тютюнових виробів Республіки Молдова загальною кількістю майже 933 тисячі штук.

Щоб їх вилучити, довелося частково демонтувати елементи кабіни і вивантажити предмети з ящику для інструментів.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 129 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна