Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

В Одесі відкриється три нових центри адмінпослуг – це має зменшити черги за біометричними паспортами

Бажаючих виїхати за кордон в Україні менше не стає. Отож, депутати одеської міської ради внесли зміни в програму «Електронний відкрите місто», виділивши кошти на оснащення в Одесі трьох додаткових центрів адміністративних послуг.

Таке рішення було прийнято в ході чергової сесії. Депутати зазначили:необхідність створення нових  центрів викликані величезними чергами з бажаючих отримати закордонний паспорт. «У зв'язку з прийняттям безвізового режиму і тим, що паспорт громадянина України видається з 14 років, утворилися колосальні черги. Зараз люди записуються на вересень. А що ж робити тим одеситам, яким документи потрібні терміново? Вони приходять до центрів, формують живі черги в надії, що хтось із тих, що записався не прийде, складають свої списки, організовують нічні чергування і так далі», - зазначають чиновники.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 128 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна