Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

14 червня - Весвітній день донора

Щороку 14 червня країни всього світу відзначають Всесвітній день донора крові. Ця подія є приводом для залучення уваги громадськості до питання донорства крові та висловлення подяки донорам за те, що вони допомагають рятувати життя людей.

Нажаль, за статистикою в Україні не вистачає донорської крові: на одного мешканця припадає 8,5 мілілітрів зданої крові, тоді як за рекомендаціями Всесвітньої організації здоров'я передбачено 12-15 мл.

За оцінками МОЗ України, потреби медицини в препаратах крові задоволені лише на 25 відсотків. У той же час лікарі запевняють: вчасно відновлена втрата крові може врятувати життя декількох тисяч українців на рік. Отож, всіх громадян закликають приєднатися до таких благодійних вчинків.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 128 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна