Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

В Одесі затримано таксиста, який намагався вбити свого пасажира (відео)

Посварившись під час поїздки зі своїм клієнтом, водій таксі вирішив розв’язати конфлікт за допомогою ножа, завдавши постраждалому кілька ударів, у тому числі в серце.

Раніше судимий 27-річний житель села Нерубайське Біляївського району, який займався в Одесі приватним перевезенням пасажирів, отримав за допомогою мобільного додатку чергове замовлення. Прибувши на вулицю Керчинську, він забрав пасажира, якого повіз на вулицю Головківську. У ході поїздки між чоловіками виник конфлікт через те, що пасажир висловив невдоволення тим, як водій керує автомобілем.

Приїхавши до замовленої клієнтом адреси, чоловіки вийшли з транспортного засобу та продовжили конфлікт, який переріс у бійку. Під час якої водій завдав пасажиру чотири удари в область черевної порожнини та грудної клітини ножем, що знаходився у нього в кишені.

У результаті 34-річний чоловік отримав тяжкі пошкодження внутрішніх органів та був госпіталізований до лікарні. Зараз постраждалий перебуває у несвідомому стані, лікарі борються за його життя.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 127 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна