Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

В Єврозоні скасовують плату за роумінг серед мобільних операторів ЄС

З 15 червня 2017 року по всій території Європейського союзу скасовано плату за роумінг. Про це йдеться в спільній заяві президента Європарламенту Антоніо Таяні, прем'єр-міністра Мальти Джозефа Мускату від імені Мальти, яка головує в Раді ЄС, і президента Єврокомісії Жан-Клода Юнкера.

Вони підкреслили, що «Європейський Союз - це про об'єднання людей і полегшення їхнього життя. Кінець плати за роумінг - це справжня історія європейського успіху. Відтепер громадяни, які подорожують в межах ЄС, зможуть дзвонити, писати повідомлення і з'єднуватися зі своїх мобільних пристроїв за тією ж ціною, яку вони платять вдома. Скасування плати за роумінг є одним з найбільших успіхів ЄС». Як повідомляється в документі, інститути Євросоюзу працювали над вирішенням цієї проблеми 10 років.

Що стосується відміни плати за роумінг для українських мобільних операторів на території Європейського Союзу, то тут тільки почалися переговори. Тобто у подорожах до країн Європи за роумінг поки що доведеться платити. Або задля економії на мобільному зв’язку для спілкування з абонентами європейських мобільних операторів українцям краще купити картки тих самих операторів. А ось за дзвінки з-за кордону до абонентів українських мобільних мереж за роумінг поки що доведеться платити.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 129 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна