Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Одеська область лідирує по захворюваності на кір

Окрім ботулізму Україну  медики продовжують фіксувати і спалахи захворювання на кір в Україні.  Згідно з оперативними даними МОЗ, Одеська та Івано-Франківська області - в лідерах по захворюваності.

Так, з початку року станом на 13 червня в нашому регіоні зафіксовано 267 випадків кору. Всього по Україні медики виявили 735 випадків захворюваності, з них 536 - у дітей і підлітків.

Спалах захворювання лікарі пов'язують з низьким охопленням щепленнями дітей і дорослих.

«Заразитися на кір може будь-яка людина, що не має імунітету. Симптомами кору є висока температура, нежить, кашель, висип, іноді блювота і пронос. Часто ускладнюється пневмонією і може викликати ураження головного мозку. Специфічного лікування кору не існує, однак хворобі можна запобігти вакцинацією. Зараз в Україні використовується комбінована вакцина для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи виробництва GSK, яку закуповує ЮНІСЕФ за бюджетні кошти», - зазначають у МОЗ.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 82 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна