Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Школи Одещини підключать до швидкісного інтернету

Одещину із  робочим візитом відвідала Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.  Так, під час зустрічі з головою Одеської ОДА Максимом Степановим, вона запропонувала провести швидкісний Інтернет і підключити до нього всі комунальні школи.

Адже, наразі, багато з них, зокрема, у селах не мають доступу до інтернету. А на сьогоднішній день політика Міністерства спрямована на введення інтерактивної освіти і он-лайн навчання. Це несправедливо, адже діти опинилися в нерівних умовах.

Відзначимо, що он-лайн курси були запущені для підготовки школярів Одеської області до єдиного державного іспиту. Під час зустрічі стало відомо, що Одещині було нараховано освітні субвенції на природничо-математичні кабінети для шкіл і закупівлю автобусів. Однак, за два останні роки область взагалі не використовувала гроші, які були надані їй на ці витрати з держбюджету. Наразі, кошти розподілили між місцевими громадами. Депутати вирішать питання про їх передачу.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 184 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна