Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Біля одеської мерії зоозахисники вимагали саджати за грати шкуродерів та мучителів тварин

В Одесі на Думській площі пройшов мітинг на підтримку законопроекту про посилення санкцій за жорстокість до тварин. 243 депутати Верховної Ради України підтримали цей проект під час першого читання 4 квітня. Але активісти побоюються, що це питання не потрапить до порядку денного другого читання.

Одеситка Валентина Костянтинівна привела в підтримку активістів 8 собак, яких вона підібрала і взяла під опіку. За її словами, кожна з них має свою трагічну історію: з однієї витягли чотири кулі, а інша вижила після отруєння.  «Ми всі хочемо в Європу і рухаємося шляхом європеїзації, але нас туди ніхто не візьме тому, що в Одесі і в Україні живе багато нелюдів, що проявляють жорстокість по відношенню до слабких», - прокоментувала жінка. Відзначимо, законопроект №5119-1 покликаний збільшити адміністративні штрафи за жорстоке поводження з тваринами (муки, каліцтва) з 9-21 до 200-500 неоподатковуваних мінімумів громадян (зі 153-357 гривень до 3400-8500 гривень). Також пропонується значно посилити кримінальну відповідальність за жорстокі дії по відношенню до тварин.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 120 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна