Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Зоозахисники зустрілися з мером Одеси Геннадієм Трухановим (відео)

Запланована на вчора зустріч зоозахисників з мером Одеси Геннадієм Трухановим відбулася. Ініціатори зустрічі розповіли меру про проблеми, пов’язані із захистом тварин в Одесі, які накопичувалися роками. Їх спектр доволі широкий.

Наразі, вже обіцяно створити спеціальну комісію, до якої увійдуть депутати міськради, чиновники профільних департаментів і зоозахисники.Наступну зустріч з міськими чиновниками, щодо розробки стратегії захисту тварин від жорстокого поводження заплановано на найближчий час, після врегулювання певних формальностей.

Закон про посилення відповідальності за жорстоке ставлення до тварин нещодавно вступив в дію. Але аби ситуацію зрушити, потрібна участь усіх громадян – у разі виявлення жорстокого ставлення до тварин, повідомте про це поліцію.

Нагадаємо, що зустріч зоозахисників з мером відбулася після проведення чергового мітингу проти жорстокого поводження з тваринами, який пройшов білядепартаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міськради, причиною якого стало падіння у неділю, 6 серпня коняки Наташі.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 152 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна