Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

З амброзією вирішили боротися за допомогою біопрепарату

З ворогом алергіків амброзією вирішили боротися за допомогою біопрепарату. За справу візьмуться  Одеські комунальники і волонтери. Небезпечний бур'ян будуть знищувати за допомогою спеціального препарату «Алерго STOP амброзія».

Разом з Комунальним підприємством «Міськзелентрест» організатори вивчали способи боротьби з цією травою і прийшли до висновку, що звичайний покіс – малоефективний захід. Наразі найкращі відгуки зібрав біопрепарат.

До експерименту приступлять найближчим часом, коли до Одеси доставлять першу партію цього препарату. Комунальники тестово оброблять невелику ділянку у кілька десятків квадратних метрів, щоб з'ясувати, наскільки це ефективно. В разі задовільного результату можна очікувати на використання цього способу боротьби з амброзією по всій Одесі.

В інструкції до «Алерго STOP амброзія» йдеться про те, що в ньому «містяться речовини органо-мінерального походження з додаванням організмів, безпечних для всіх видів сільськогосподарських рослин і польових трав.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 165 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна