Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

На Одещині поліцейські за гарячими слідами розкрили вбивство чоловіка (відео)

Поліцейські по гарячих слідах розкрили вбивство 47-річного жителя Лиманського району Одеської області. Про його зникнення в поліцію повідомив рідний брат. Чоловік розповів, що два дні тому його родич виїхав з дому, після чого зв'язок з ним обірвався.

Протягом декількох годин автомобіль убитого знайшли зі слідами крові в салоні та багажному відділенні на території Березанського району Миколаївської області. Також по гарячих слідах знайшли підозрюваного у вбивстві - 27-річного будівельника, який працював на об'єкті, де виконробом був загиблий. Як з'ясували правоохоронці, мотивом злочину були боргові зобов'язання. Майбутній вбивця постійно висловлював своє невдоволення через несвоєчасні виплати заробітної плати. Після чергової напруженої розмови зі своїм начальником, зловмисник схопив молоток і декілька разів вдарив ним потерпілого по голові.

 

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 160 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна