Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

В Одесі просто посеред вулиці утворилось провалля

В Одесі на вулиці Львівській, поблизу її перетину з Люстдорфською дорогою, утворився величезний обвал дорожнього покриття.   Справжню дірку в дорозі виявив екіпаж патрульної поліції.

Зазначають -  розміри провалу - приблизно 3 метри в ширину і стільки ж -  в глибину.Правоохоронці сповістили про надзвичайну ситуацію відповідні служби, а також почали розвантажувати проїжджу частину від транспорту і перенаправляти його на інші більш безпечні вулиці Одеси. Пізніше в "Інфоксводоканалі" повідомили, що інформацію про провал на Львівській вони отримали, аварійна служба вже знаходиться на місці, а спецтехніка в дорозі. В компанії уточнили, що провал утворився через руйнування каналізаційного колектора діаметром 1200 міліметрів. Відключати воду там поки не планують.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 68 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна