Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Біометричні закордонні паспорти жителі Одеського регіону почнуть отримувати в терміни, без затримок, з кінця грудня (відео)

Про це розповіла начальник Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області Олена Погребняк. За даними відомства, на сьогоднішній день в Україні вже видано понад 4 мільйони  біометричних закордонних паспортів, наявність яких дозволяє українцям подорожувати в європейські країни без віз.

Щодня всі підрозділи Міграційної служби видають 25 тисяч паспортів. Частка Одеського регіону - 1 тисяча 400 паспортів щодня. З такими показниками наш регіон поступається тільки Львову та Києву. А сам ажіотаж,  який почався відразу після введення безвізового режиму, зменшився лише на 10 відсотків. І, за словами начальника Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області, «послуга залишається дуже затребуваною». Наразі, Поліграфкомбінат не встигає надрукувати необхідну кількість паспортних бланків, однак, зараз підприємство закуповує нове обладнання (це є процесом тривалим, оскільки необхідно пройти тендерні процедури) - і вже з кінця грудня 2017 року всі паспорти будуть оформлюватися в термін. Термінові - протягом 10 робочих днів за 810 гривень, а не термінові  -  протягом 20 робочих днів за 536 гривень. Нагадаємо, що на офіційному сайті ДМС можна заповнити анкету на постановку в електронну чергу.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 69 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна