Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Паромну переправу «Орлівка-Ісакча» обіцяють відкрити вже навесні 2018 року (відео)

У селищі Орлівка, що розташоване на кордоні з Румунією, триває будівництво приватної паромної переправи через Дністер до сусідньої держави. Об’єкт  планують завершити 31 березня 2018 року та ввести в експлуатацію вже в квітні.

Переправа матиме по два причали з обох сторін, пункти митного та прикордонного контролю та всю іншу необхідну інфраструктуру.

Новий маршрут до Румунії дозволить економити час та гроші -  обіцяють інвестори проекту. Наприклад, для легкового авто перетин кордону коштуватиме не більше, ніж на аналогічній паромній переправі з Болгарії до Румунії.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 72 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна