Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Невизначена доля слонихи Майї, яка використовувалася як жива реклама цирку (відео)

Зоозахисники нагадали громадськості про випадок, коли на очах у здивованих одеситів по вулиці Торговій ходила слониха з дресирувальником.  Виявилось, що вона виступала в Одеському цирку, а ця прогулянка була просто рекламною акцією місця розваги.

Зоозахисники, дізнавшись про цей випадок, відразу приїхали до цирку розбиратися із ситуацією. Тим паче, що після злополучного падіння коняки Наташі у центрі Одеси,  вони знаходились у складі спеціальної комісії, ініційованої владою міста,  котра до 1 листопада проводить рейди  з виявлення жорсткого поводження із тваринами.  Захисники тварин стверджують:  до цирку їх не пропускала охорона, їм навіть прийшлося викликати поліцію.  Врешті решт до цирку їх пустили.  Умовами, в яких знаходиться слониха,  залишились вкрай незадоволеними – вони не відповідають нормам - слониха у вольєрі навіть не мала змоги розвернутися.

В цирку журналістам «Фактів»  прокоментували ситуацію. Стверджують -  звинувачення зоозахисників необґрунтовані. Для слонів ще із моменту заснування цирку збудовано спеціальний слоновник, в якому може розміститися до п’яти слонів. Також там встановили басейн і потурбувалися про обігрів тварин.  Слониха приїхала до Одеського цирку із  трупою Чинізелі і на вулиці не просто гуляла - фура з твариною не могла заїхати безпосередньо у циркові ворота - перешкоджали припарковані автівки, тому її вирішили завести до циркового двору пішки.

Також у цирку стверджують, що  зоозахисники прийшли туди завідома агресивно налаштовані, без відповідних документів на перевірки. Підтвердили, що їх дійсно відразу не пустили всередину, адже  цирк - державне підприємство, яке працює за системою перепусток. Врешті решт, діалог відбувся і захисники тварин оглянули умови утримання тварини.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 73 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна