Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Одесити висадили 7000 первоцвітів на схилах біля моря

В Одесі відбулася масштабна висадка тюльпанів, нарцисів та інших первоцвітів на приморських схилах. Акцію третій рік поспіль ініціює громадська організація «Відчайдушні квітникарі» на чолі з одеситами Ольгою Немитовою і Володимиром Яценком.

На заклик у соціальних мережах відгукнулися кілька десятків одеситів, які висадили в цілому 7000 цибулин первоцвітів, серед яких є досить незвичайні.  Цибулини надсилали квітникарі з усієї країни і навіть з-за кордону дізнавшись про проект з мережі Інтернет. Головною метою одеських квітникарів є перетворення морських схилів в квітучий сад, а також збереження паркової зони від активної забудови.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 72 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна