Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Невідомі розсилають одеситам попередження про відключення води в зв'язку з хлоруванням

Повідомлення розсилають через Viber та соціальні мережі від невідомого джерела з попередженням, нібито від імені водоканалу, про планові роботи по промивці мереж і хлорування води, внаслідок чого з 21 по 23 жовтня водопостачання буде відсутнє.

«Інфоксводоканал» цю інформацію заперечує та повідомляє, що не планує проведення зазначених робіт та, як наслідок, відключення всього міста. Крім того, Філія «Інфоксводоканал» вже підготувала звернення до всіх правоохоронних органів по даному факту з метою пошуку і залучення до відповідальності осіб, які розповсюджують неправдиву інформацію.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 54 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна