Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

5 років поспіль В Україні проводиться інформаційна компанія «Чоловіки проти раку грудей» під гаслом «Сходіть з коханою до мамолога» (відео)

Щогодини в Україні одна жінка йде з життя через рак грудей. Це – як ще одна неоголошена війна, де поки що виграє хвороба. Але варто пам'ятати, що рання діагностика – шанс на одужання.

«Сходіть з коханою до мамолога», – під таким гаслом в Україні 5 рік поспіль проводиться інформаційна кампанія «Чоловіки проти раку грудей». Мета проекту – привернути увагу всієї родини до здоров’я жінок і до проблеми раку грудей зокрема. Організатори програми закликають чоловіків подбати про своїх найрідніших жінок та сходити з ними до мамолога.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 69 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна