Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

В Одесі стартував опалювальний сезон

У мерії дали  його офіційний старт, проте не все місто зараз можна підключати до теплоносіїв. Про це в ході апаратної наради в муніципалітеті повідомив перший віце-мер Анатолій Орловський.

В першу чергу - протягом нинішнього тижня  - будуть підключені установи освіти, охорони здоров'я, соціальної сфери.  У житлових будинках тепло почнуть подавати до кінця тижня. Віце-мер зазначив, що поки проблемним залишається питання підключення центру міста, через те, що ТЕЦ є банкрутом, підприємство ліквідовується в судах. Додамо також, що без тепла може залишитися Шкодова гора, а також є проблеми із закінченням підготовчих робіт на вулицях Мечникова та Канатній.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 89 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна