Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

В Одеському СІЗО помер арештант (відео)

В Одеському СІЗО помер арештант – вже третій за останній місяць. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Одеської області. Померлий – чоловік 43 років, був направлений до медичної установи та отримав невідкладну допомогу.

Не дивлячись на це, арештант помер. За попередньою інформацією лікарів, смерть наступила від тромбоемболії легеневої артерії. Правоохоронці відкрили кримінальне впровадження за фактом загибелі чоловіка та призначили судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті. Капелан СІЗО Дмитро Краснобаев на своїй сторінці в Facebook закликав не вірити лікарям. Наступним постом священика  у соціальній мережі стала інформація про те, що його не пускають до ізолятора. У прес-службі СІЗО у наданні коментаря кореспондентам «Фактів» наразі відмовили.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 60 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна