Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Обшуки у міського голови Геннадія Труханова (відео)

Одеській міській голова Геннадій Труханов з 13 по 18 жовтня знаходився з робочим візитом у Ізраїлі. А з 19 по 22 жовтня був у відпустці.

Сьогодні на офіційній сторінці Геннадія Труханова у Фейсбуці з’явилася інформація з фотографіями, що він полетів до Парижу, цитуємо: «підтримати нашу збірну з тайського боксу на чемпіонаті Європи». Сьогодні ж зранку в інтернет-мережі почала з’являтися інформація про обшуки, які проводилися представниками управління Національного Антикорупційного Бюро у приміщеннях Одеської міської раді, у кабінеті мера та у його власному будинку. Наша знімальна група намагалася дізнатися подробиці обшуків в міській раді, але муніципальна охорона кореспондентів новин всередину не пустила, а інформацію про обшуки представники прес-служби мерії не підтвердили.

 

Ми вирішили з’ясувати інформацію, чи справді проводилися обшуки від представників Одеського територіального управління національного антикорупційного бюро і там підтвердили, що в Одеській міській раді справді з ранку і зараз тривають обшуки.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 78 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна