Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

До Всесвітнього дня боротьби з раком молочної залози (відео)

У жовтні Всесвітня організація охорони здоров’я відзначає день боротьби з раком молочної залози.  У цей період медики активно звертають увагу жінок віком старше сорока – щороку робити скринінг – спеціальне обстеження, яке дозволяє виявити злоякісні новоутворення у молочних залозах ще на ранніх стадіях.

Адже лікування у цей період дає високий відсоток на подолання  раку, аніж коли хвороба досягла вже 3-4 стадії.

 

В той же час медики привертають увагу до проблеми Одещини - по кількості захворювань на рак молочної залози регіон посідає 2 місце після Київської області, але у нас вкрай не вистачає апаратів по скринінгу. На всю область лише 5 кабінетів мамологічного обстеження методом скринінгу.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 63 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна