Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Одеські правоохоронці провели черговий рейд місць концентрації "жриць кохання" (відео)

Співробітниками поліції було проведено черговий рейд місць концентрації повій з метою відпрацювання та встановлення осіб, які займаються наданням сексуальних послуг за матеріальну винагороду.

В результаті до відділку доставлено 15 жінок, з якими проведено профілактичні бесіди та поставлено ряд питань щодо їх протизаконної діяльності.  Жінки розповіли, що не можуть знайти роботу, на якій змогли б отримувати гідну зарплатню.

 

Упродовж поточного року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості по 98 кримінальним правопорушенням, з яких 76 завершено та направлено до суду, а 42 особам повідомлено про підозру у вчиненні вказаних злочинів, на облік поставлено 99 громадян та складено 108 протоколів про адміністративне правопорушення за ознаками за статті 181-1 (заняття проституцією) Кодексу України про Адміністративні Правопорушення.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Ви тут: Головна