Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Понтонний міст під Одесою розведуть 27 жовтня

Мерія Чорноморська перенесла розведення понтонного мосту на трасі Одеса-Чорноморськ на 27 жовтня. Як повідомили в прес-службі місцевої ради,  це не сталося 25 жовтня через штормове попередження.

Отож, наступного разу розведення проведуть 27 жовтня з півночі до 6 години ранку. В цей час рух транспорту через переправу буде перекрито. Зазначимо, що розведення гідротехнічної споруди відбувається у зв'язку з черговим етапом будівництва нового моста через Сухий лиман. Під час цього заходу дістатися з Одеси до Чорноморська і навпаки можна тільки по Овідіопольській дорозі.

Нагадаємо, зведення нового моста через Сухий лиман почалося в кінці 2016 року, роботи обіцяють закінчити до червня 2018 року. Весь цей час, за словами мера Чорноморська Валерія Хмельнюка, існуючий понтонний міст буде проїзним. Загальна вартість проекту становить 131 млн гривень.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 69 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна