Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Мурал на стіні Одеського національного морського університету вже готовий

25 жовтня закінчено черговий мурал, створений в рамках проекту «Odessarium» - цього разу розташований на стіні Одеського національного морського університету.

До створення  муралу  художник приступив 16 жовтня. За півтора тижні стіна 9-поверхового корпусу вузу  на розі вулиць Мечникова та Дідріхсона перетворилася на величезну картину, на якій зображений чоловік з рибальським неводом, позаду якого стоїть маленька дівчинка. Відзначимо, одесити встигли прозвати мурал «Хемінгуей» - асоціюючи чоловіка на картині з героєм повісті «Старий і море».

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 57 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна