Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

В Одеській області планують відкрити 3 центри паліативної допомоги (відео)

За оцінками МОЗ понад 2 мільйони пацієнтів щорічно потребують паліативної допомоги. Слід додати, що до такої категорії належать не тільки пацієнти, які доживають останні дні свого життя, а й після тяжких хвороб, які потребують медикаментозної підтримки, втратили працездатність, не мають можливості себе обслуговувати, але можуть перебувати в такому стані декілька років.

Донині в Одеському регіоні не існує спеціалізованих медичних закладів, де б надавали допомогу таким тяжкохворим. Тому 3 райони – Великомихаїлівський, Лиманський та Балтський звернулися з проханням до Департаменту охорони здоров’я області з проханням зробити пункти по наданню паліативної допомоги. У результаті на районному рівні затвердили 3 програми на три роки, які передбачають створення на базі районних лікарень відділень-хосписів для тяжкохворих пацієнтів. Вони обслуговуватимуть  зазначені та  райони, які розташовані територіально поблизу. 

 

70 відсотків фінансування відділень паліативної допомоги передбачається за рахунок територіальних громад. Це не тільки ремонт та облаштування відділень, придбання медикаментів, а і навчання спеціалістів, які будуть працювати у стаціонарах. Крім того, планують запустити окремі курси для медиків по наданню такої допомоги амбулаторно.  Та по роботі з рідними безнадійно-хворих, адже для них це теж трагедія. 

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 89 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна