Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Одеські лікарі-онкологи провели прийом в Арцизському районі (відео)

Рак не має обмежень, на відміну  від сільської медицини. Від Арцизу до  Одеси - їхати 160 кілометрів, відстань чимала. Для того, щоб подолати цю відстань потрібні час та кошти.

Мешканці районів не завжди мають таку можливість. Як варіант, пройти обстеження у своєму райцентрі, теж не завжди дієвий, через відсутність належного медичного устаткування для лікарських обстежень, або іноді навіть через відсутність спеціалістів. Саме тому, не очікуючи допоки медична реформа дійде до районів, одеські лікарі-онкологи виїжджають до  районів, аби надати безкоштовну медичну консультаційну чи оперативну допомогу. Першим став Арцизький район.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 73 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна