Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

В Одесі за спалювання листя будуть штрафувати

З 1 жовтня одеським комунальникам, організаціям необхідно прибирати території і вивозити опале листя на спеціально призначені для цього майданчики. Саме вивозити! Одеситів попереджають: спалювати листя на території міста заборонено! За порушення цього правила загрожує адміністративна відповідальність.

Штраф для громадян становить від 340 до 1360  гривень, а для посадових осіб і підприємств, в тому числі і комунальних, - від вісімсот п’ятдесяти до тисячі семисот гривень. У Департаменті муніципальної безпеки Одеської міськради зазначають: опале листя необхідно збирати в пакети і складувати біля сміттєвих контейнерів для подальшого вивезення сміттєзбиральною компанією.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 83 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна