Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

В Одеській області пройшли вибори в 11 об'єднаних громадах (відео)

29 жовтня, в Україні відбулися перші вибори депутатів і голів сільських, селищних і міських рад в 201 об'єднаній територіальній громаді. До складу 201 об'єднаної громади, де проходили вибори, увійшли 933 місцеві ради: 25 міських, 67 селищних та 841 сільська.

У цих виборах взяли участь 50 політичних партій. В Одеській області вибори пройшли в 11 ОТГ: Лиманській, Вилківській, Березовській, Авангардівській, Дальницькій, Маякській, Шабській, Старокозацькій, Знам'янській, Куяльницькій, Цебриківській. Дільниці відкрилися о 8 ранку, а завершилося голосування о 20 годині. На Одещині кандидатами в депутати зареєструвалися 1432 людини. Процес виборів депутатів рад об'єднаних територіальних громад і глав цих рад в цьому році був більш напруженим, ніж в минулому. Таку думку на прес-конференції 30 жовтня висловив голова Одеської обласної організації «Комітету виборців України» Анатолій Бойко. Він зазначив, що напруженість процесу обумовлена тим, що політичні сили розглядають ці вибори як підготовку до виборів всенаціонального рівня. Громадський працівник також зазначив, що очікує ще більшої напруги на виборах в громади. За його словами, спостерігачі фіксували в день виборів плутанину з видачею бюлетенів виборцям. Що стосується фактів підкупу виборців, то інформація про них надходила і до дня виборів, і в день виборів, проте переважно це була не підтверджена інформація.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 99 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна