Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Напад на військових (відео)

У неділю вранці, 29 жовтня, група невстановлених осіб в балаклавах здійснили напад на військову частину А-3571 біля Шкільного аеродрому. Про це повідомляє штаб Повітряних Сил Збройних Сил України.

Особи назвались представниками інтересів власника Торгово-розважального центру «City Center», котрим володіє бізнес-компаньйон міського голови Геннадія Труханова – Володимир Галантернік. У відомстві додали, що нападниками було вирубано зелені насадження та викрадено майно військової частини, після чого вони зникли у невідомому напрямку. Через це територію військової частини було незаконно змінено на 20 соток земельної ділянки. Представники «Сіті-Центру» в свою чергу в нападі і захваті територій звинуватили військових, які буцім-то захопили землі, виділені їм міською радою під будівництво дитячого комплексу.

 

Зранку в понеділок ситуацію прокоментувало керівництво «City Center». Вони звинуватили військових у спробі захвату будівельного майданчику торгівельного центру поблизу «Шкільного аеродрому». Буцімто ті, разом із агресивно налаштованими активістами в масках заважали будівельникам переносити огорожу будівельного майданчику на 12 метрів, для того щоб до нього могли під’їжджати вантажівки з будматеріалами. Це і стало причиною конфлікту. Таку версію представив генеральний директор «City Center» Андрій Халахур.

За словами Андрія Халахура, аби підтримати будівництво, в конфлікт втрутилися активісти. Те що хтось в масках від Сіті-центру нападав на військових – він не підтвердив.

Наразі за наслідками здійсненого виїзду на Шкільний аеродром та проведених слідчих дій, військовою прокуратурою Одеського гарнізону до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про кримінальне правопорушення, за попередньою правовою кваліфікацією ч. 2 ст. 418 Кримінального Кодексу України (порушення статутних правил вартової служби, вчинене в умовах особливого періоду) та розпочато проведення досудового розслідування.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 100 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна