Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Цього року в епідемічному сезоні захворюваності прогнозують циркуляцію 3 штамів грипу

Щороку, восени в Україну приходить чергова епідемія грипу. Цього року в епідемічному сезоні захворюваності прогнозують циркуляцію 3-х штамів грипу та гострі респіраторні інфекції. Штам Гонконг; Штам Брісбен та новий для України штам Мічиган.

Саме штам Мічиган найбільше турбує фахівців з Міністерства охорони здоров'я. При зараженні вірусом грипу Мічиган ускладнення розвиваються досить швидко і протікають складно. В ході прогресування грипу стан хворого може ускладнюватися через розвиток пневмонії, менінгіту та енцефаліту. Єдиною мірою профілактики грипу залишається імунізація. Медики радять найближчим часом зробити щеплення, і ,через 2 тижні, коли у крові буде достатньо антитіл, організм буде готовий до зустрічі з новими штамами грипу. Обов’язково робити щеплення від грипу слід категоріям населення, які входять до групи ризику. Це літні люди, діти, студенти, службовці, які під час роботи контактують з великою кількістю людей, а також вагітні жінки та люди з хронічними захворюваннями.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 85 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна