Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Працівнику ДСНС оголосили підозру через події в таборі «Вікторія» (відео)

Прокуратура Одещини оголосила посадовцю ДСНС підозру у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки, через події в одеському дитячому оздоровчому таборі «Вікторія».

За даними провадження, що проводять слідчі Одеської обласної прокуратури, колишній керівник Київського районного відділу Служби з надзвичайних ситуацій достеменно знав, що на об’єкті упродовж 2016-17 років  його підлеглими виявлено та задокументовано низку суттєвих порушень законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки. Ці порушення становили потенційну небезпеку для життя та здоров’я людей.

По цьому ж провадженню раніше оголошено підозру у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки, віце-меру Одеси Зінаїді Цвірінько. Паралельно за подіями у дитячому таборі «Вікторія» слідство ведеться ще за двома напрямками.

Нагадаємо, в ніч з 15 на 16 вересня в дитячому таборі «Вікторія» згоріла двоповерхова дерев’яна будівля, де відпочивали учасники танцювального ансамблю «Адель». Внаслідок пожежі загинули троє дітей, ще двоє опинилися у реанімації.

 

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 90 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна