Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Співробітники СБУ затримали підозрювану в організації вибуху, який у березні забрав життя полковника відомства

Співробітники Служби безпеки України затримали в Одесі підозрювану у вибуху автомобіля, який пролунав у березні в Маріуполі і в результаті якого загинув полковник СБУ Олександр Хараберюш.

Про це в ході брифінгу повідомив глава СБУ Василь Грицак. За згодою слідства він назвав ім'я затриманої. Це Юлія Володимирівна Прасолова, 1988 року народження, яка проживала в Донецьку по вулиці Артема, 67. До Одеси вона прибула, аби отримати біометричний паспорт. За виконання своєї роботи жінка отримала, за попередніми даними, 15 тисяч доларів США. Вона входила до так званого «Центру спеціальних операцій», що діє під егідою «Міністерства державної безпеки ДНР». Голова СБУ зазначив, що цей центр очолює Євдокимов Василь Вікторович, 1973 року народження, позивний «Ленін». Центр координується і фінансується спецслужбами Російської Федерації, додав Грицак.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 104 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна