Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Слідчі прокуратури Одеської області повідомили про підозру колишньому начальнику СІЗО (відео)

Слідчі прокуратури Одеської області повідомили про підозру у службовій недбалості що спричинила тяжкі наслідки колишньому начальнику СІЗО. Наразі триває розслідування кримінального провадження за цим фактом.

Недбале ставлення проявилося у неналежній організації несення служби підпорядкованими працівниками та неналежному контролі за додержанням режимних вимог на об’єкті. Через ці порушення на території СІЗО було створено умови, що дозволили ув’язненому арештанту тривалий час проживати не у камері, а на подвір’ї СІЗО, на фермі та безперешкодно користуватися колючо-ріжучими предметами.  У результаті це призвело до трагедії, арештант вбив співробітницю пенітенціарної установи. За даними слідства - як ув’язнений, так і жертва перебували на території, де вони не повинні були знаходитись - арештант мав бути у камері, під наглядом, а співробітниці СІЗО не слід було вступати з ним у діалог і тим паче заходити на ферму.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 87 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна