Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Військові прокурори запобігли незаконне придбання автомата та гранат (відео)

Військові прокурори затримали чоловіка, який запропонував курсанту Військової академії вкрасти і продати бойову зброю зі складу ракетно-артилерійського озброєння військової частини в смт. Чорноморському, повідомили в прес-службі Військової прокуратури Південного регіону України.

Зловмисника затримали, коли відбувалася передача зброї - автомата Калашникова і магазини до нього, двох ручних гранат і патронів калібру 9 і 5,45 мм. При цьому сам курсант відразу ж звернувся до правоохоронців, тому передача відбувалася під їх контролем. За зброю громадянин планував заплатити 13 тисяч гривень і 1 тисячу 200 доларів США. Також було з’ясовано, що зі складу пропало ще й 164 пістолети 9 калібру. Два таких пістолети зловмисник показував курсанту в ході спілкування.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 77 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна