Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Поліцейські затримали на гарячому квартирних злодіїв (відео)

На Таїрова на гарячому, прямо у момент пограбування, затримали банду квартирних злодіїв. Чинячи опір, крадії поранили поліцейських ножем. Операція із затримання нагадувала американський блокбастер.

Обстежуючи територію на вулиці Академіка Вільямса, біля одного з житлових будинків поліцейські звернули увагу на чоловіка, який поводився підозріло. Незабаром оперативники побачили, як з будинку вийшли двоє невідомих з ноутбуком в руках і приєдналися до першого чоловіка. Як з’ясувалося потім, чоловіки, шляхом підбору ключа проникли до квартири 31-річного одесита, звідки викрали ноутбук та мобільний телефон. Затримати вдалося не всіх.

 

За словами поліцейського, банду довго і ретельно висліджували. Квартирні злодії вчинили на території Одеси серію злочинів. Їх прозвали «злодіями-шкарпеточниками», – за те що під час крадіжок одягали на руки шкарпетки замість рукавиць. Їм так зручніше було ритися в чужих речах, не залишаючи відбитків. Зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 82 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна