Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Патрульна служба Одеської поліції поповнила свої ряди новобранцями

Патрульна служба Одеської поліції поповнила свої ряди новобранцями. Новоприбулі  98 правоохоронців патрулюватимуть вулиці міста. Урочиста посвята відбулася у суботу 4 жовтня у дворі Управління патрульної поліції на Академіка Корольова, 5.

Щоб отримати заповітні номерні жетони, майбутні правоохоронці пройшли чотиримісячні курси підготовки і успішно склали іспити. Також, для підтвердження кваліфікації, новоспеченим поліцейським необхідно було продемонструвати і хорошу фізичну підготовку. Новобранці, зараховані на службу, і вже приступили до патрулювання вулиць.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 84 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна