Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

10 листопада Одеський обласний ендокринологічний диспансер запрошує зробити безкоштовне обстеження на наявність цукрового діабету (відео)

З нагоди Міжнародного дня боротьби з цукровим діабетом, Одеський обласний ендокринологічний диспансер запрошує 10 листопада жителів Одеси та області зробити безкоштовне обстеження на наявність цукрового діабету.

Окрім скринінгу глюкози крові та рівню артеріального тиску, пацієнти зможуть отримати консультації провідних спеціалістів та ендокринологів. Такі масштабні акції проводяться щороку і кожен раз до загального обліку обласного ендокринологічного диспансеру потрапляють пацієнти з нововиявленим цукровим діабетом 2 типу. Адже ця специфічна хвороба може з’явитися у людини непомітно і поступово руйнувати організм. Підвищений рівень цукру шкодливо впливає на судинну систему людини, викликає супроводжуючі захворювання (інсульти, проблеми із зором). Ці ускладнення можна попередити, якщо своєчасно виявити наявність цукрового діабету і почати лікування.

 

Для хворих з діагнозом – цукровий діабет 2 типу медичною реформою передбачено спеціальну програму «доступні ліки», завдяки якій пацієнт може безкоштовно, або за малу плату отримати медикаменти. А для пацієнтів з цукровим діабетом 1 типу розроблена інша програма – «реамбурсація», яка дозволить отримати інсулін. 

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 83 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна